ACTIVITATS, per a totes les edats i nivells:
DANSA CLÀSSICA, TÈCNICA DE PUNTES, VARIACIONS i REPERTORI, ELASTICITAT, DANSA ESPANYOLA, SEVILLANES, CASTANYOLES, FLAMENC, CONTEMPORANI, JAZZ, CLAQUÉ, VIDEO CLIP.
PRE-DANSA
Georgina Febré
P3
dimarts de 17:30 a 18:15 (3 i 4a.)
DANSA INICIACIÓ
Arantxa Salaverría
D1
dilluns de 17:30 a 18:15 (4 i 5a.)
Mercedes Biel
D2
dijous de 17:15 a 18:00 (4 i 5a.)
Mercedes Biel
D4
dimarts de 17:30 a 18:15 (4 i 5a.)
CLÀSSIC Bàsic
Arantxa Salavarría
B
dimarts i dijous de 16:45 a 17:30 (6 i 7a)
Angèlica Jiménez
B1
dijous de 17:30 a 18:15 (6 i 7a)
Arantxa Salaverría
B2
dimarts de 18:15 a 19 (6, 7 i 8a.)
Angèlica Jiménez
B3
dilluns i dimecres de 17:30 a 18:15 (6a.)
Arantxa Regué
B4
dimarts i dijous de 16:45 a 17:30 (6 i 7a.)
Arantxa Salaverría
B5
dimarts i dijous de 17:30 a 18:15 (6 i 7a.)
CLÀSSIC Mitjà
Mercedes Biel
M1
dilluns i dimecres de 17:30 a 18:30 (7 i 8a.)
Arantxa Regué
M2
dimarts i dijous de 18:00 a 19:00 (9 i 10a.)
Arantxa Salaverría
M3
dilluns i dimecres de 18:30 a 19:30 (10 i 11a.)
Arantxa Regué
M4
dimarts i dijous de 19:00 a 20:00 (11 i 12a.)
Mercedes Biel
M5
dilluns i dimecres de 19:30 A 20:30 (11, 12 i 13a.)
Mercedes Biel
TA
dimarts i dijous de 20:00 a 21:00 (13 i 14a.)
CLÀSSIC Avançat
Mercedes Biel
A1
dilluns i dimecres de 16:15 a 17:30 (adults mitjà-avançat)
Jonatan Díaz
A2
dilluns i dimecres de 20:30 a 21:30 (adults mitjà-avançat)
CLÀSSIC Superior
Jonatan Díaz
S
dilluns, dimecres i divendres de 11:00 a 12:30 (adults superior)
PUNTES, reforç
Anna Pujol
RP1
dilluns de 17:30 a 18:15 (alumnes a partir de A1)
Arantxa Salaverría
RP2
dimecres de 17:30 a 18:15 (alumnes a partir de A1)
Arantxa Salaverría
RP3
dimarts de 19:15 a 20:00 (alumnes a partir de TA)
Arantxa Salaverría
RP4
dijous de 19:15 a 20:00 (alumnes a partir de TA)
Arantxa Salaverría
RP5
dilluns de 19:45 a 20:30 (alumnes a partir de A1)
Arantxa Salaverría
RP6
dimecres de 19:45 a 20:30 (alumnes a partir de TA)
PUNTES Superior i VARIACIONS
Jonatan Díaz
PV-FA
dilluns i dimecres de 17:15 a 17:45; dimarts i dijous de 17:15 a 18:00
Jonatan Díaz
PV-S
divendres de 12:30 a 13:15 (alumnes nivell superior)
NEO CLÀSSIC i VARIACIONS
Helena Balla
NEO
dimarts de 19:00 a 20:00 (nivell de Formació Mitjana)
FORMACIÓ PROFESSIONAL
Jonatan Díaz.
Helena Balla, Anna Pujol, Arantxa Regué i professors convidats
Helena Balla, Anna Pujol, Arantxa Regué i professors convidats
FA
de dilluns a divendres, 12 cl. setmana (a partir de 14a. amb bon nivell tècnic)
FM
de dilluns a dijous, 10 cl. setmana (a partir de 12a. amb bon nivell tècnic)
FB
dilluns, dimarts, dijous, 8 cl. setmana (a partir de 11a. amb bon nivell tècnic)
ADULTS PRINCIPIANTS, clàssic + elasticitat
Helena Balla
BA1
dimarts de 20:00 a 21:00
Helena Balla
BA2
dimarts de 21:00 a 22:00
Carlota Vilalta
BB
dilluns i dimecres de 20:30 a 21:30
ADULTS NIVELL MITJÀ
Jonatan Díaz
AdM
dimarts i dijous 14:30 a 15:45, divendres 9:30 a 10:45,
CONTEMPORANI
Virgínia Gimeno
CT
divendres de 18:15 a 19:15 (nivell mig-avançat)
Máximo Hita
MD1
divendres de 19:30 a 20:30 (nivell mig-avançat)
Máximo Hita
MD2
divendres de 20:30 a 21:30 (nivell mig)
ELASTICITAT
Beatríz Sabaté
EL-A2
dilluns de 18:45 a 19:30
Helena Balla
EL-M4
dimarts de 18:15 a 19:00
Anna Pujol
EL-M5
dimecres de 18:45 a 19:30
Beatriz Sabaté
EL-A2
dimecres de 19:45 a 20:30
Arantxa Salaverría
EL-TA
dijous de 18:15 a 19:00
BARRA A TERRA i ELASTICITAT
Jonatan Díaz
BT-A/FA
dilluns i dimecres de 15 a 15:45
BALL ESPANYOL
Mercedes Biel
E1
divendres de 17:15 a 18:15
Arantxa Regué
E2
divendres de 17:15 a 18:15
Arantxa Regué
E3
divendres de 18:15 a 19:15
Arantxa Regué
E4
divendres de 19:15 a 20:15
Arantxa Regué
E5
divendres de 20:15 a 21:15
CASTANYOLES, tècnica de l’instrument
Lali Camps
CS
divendres horari a determinar
SEVILLANES i FLAMENC
Mercedes Biel i Arantxa Regué
FES
horari a determinar
JAZZ
Arantxa Regué
J1-M2
dimarts i dijous de 17:30 a 18:00
Beatriz Sabaté
J2-M3
dimecres de 17:45 a 18:30
Mercedes Biel
J3-M4
dimarts de 18:15 a 19:00
Beatríz Sabaté
J4-M5
dimecres de 18:30 a 19:30
Mercedes Biel
J5-TA
dimarts de 19:00 a 20:00
Beatríz Sabaté
J6-A
dilluns de 19:30 a 20:30
CLAQUÉ
Mercedes Biel
TAP
dimecres de 20:30 a 21:30
Dominique Crosswell
TP-1
divendres de 19:15 a 20:15
Dominique Crosswell
TP-2
divendres de 20:15 a 21:15
VIDEO-CLIP
Beatriz Sabaté
VC
dimecres de 20:30 a 21:30 (adults)
“ROYAL ACADEMY OF DANCE” preparació exàmens
Mercedes Biel
RAD
horaris a definir segons alumnes i nivells
BALL DE SALÓ
Ildefons Vilanova
matins, migdia o vespre, horaris a definir segons alumnes