ACTIVITATS, per a totes les edats i nivells:

DANSA CLÀSSICA, TÈCNICA DE PUNTES, VARIACIONS i REPERTORI, ELASTICITAT, DANSA ESPANYOLA, SEVILLANES, CASTANYOLES, FLAMENC, CONTEMPORANI, JAZZ, VIDEO CLIP, YOGA.

PRE-DANSA

Mercedes Biel

P3

dijous de 17:30 a 18:15  (3a.)

DANSA INICIACIÓ

Mercedes Biel

D2

dimarts de 17:30 a 18:15 (4 i 5a.)

Mercedes Biel

D3

dimecres de 17:30 a 18:15 (4a.)

Arantxa Salaverría

D4a

dimecres de 17:30 a 18:15 (5a. que ja han ballat)

Arantxa Salaverría

D4b

dilluns de 17:30 a 18:15 (5a. que ja han ballat)

Arantxa Salaverría

D5

dimarts i dijous de 17:30 a 18:15 (5 i 6a. que ja han ballat)

Arantxa Salavarría

B

dilluns de 18:15 a 19:15 (6 i 7a.)

CLÀSSIC Bàsic

Mònica Mateo

B1a

dilluns i dimecres de 17:30 a 18:15 (6a.)

Claudia Iglesias

B1b

dimarts i dijous de 17:30 a 18:15 (6a.)

Mònica Mateo

B2

dilluns i dimecres de 18:15 a 19:00 (7a.)

Arantxa Salaverría

B3

dilluns de 16:30 a 17:30 (7 i 8a.)

Arantxa Salaverría

B4

dimarts i dijous de 18:15 a 19:00 (7a.)

CLÀSSIC Mitjà

Clara Granados

M1

dimarts i dijous de 17:30 a 18:30 (8 i 9a.)

Arantxa Regué

M2

dilluns i dimecres de 18:15 a 19:15 (8, 9 i 10a.)

Monica Mateo

M3a

dilluns i dimecres de 19:15 a 20:15 (9, 10 i 11a.)

Clara Granados

M3b

dimarts i dijous de 18:30 a 19:30 (9, 10 i 11a.)

Arantxa Regué

M4a

dilluns i dimecres de 19:15 a 20:15 (11, 12 i 13a.)

Mercedes Biel

M4b

dimarts i dijous de 19:30 a 20:30 (11, 12 i 13a.)

Clara Granados

M5

dimarts i dijous de 19:30 a 20:30 (11, 13 i 14a.)

Tècnica nivell mig

Mercedes Biel

TM

dilluns i dimecres de 20:15 a 21:15

Clàssic complementari

Claudia Iglesias

CCa

divendres de 17:30 a 18:30 (adults mitjà)

Clara Granados

CCb

divendres de 19:00 a 20:00 (adults mitjà)

Reforç puntes

Claudia Iglesias

RP1

dilluns de 19:30 a 20:15 (adults mitjà)

Clara Granados

RP2

dimarts de 20:30 a 21:15 (adults mitjà)

Clara Granados

RP3

dijous de 20:30 a 21:15 (adults mitjà)

CLÀSSIC Avançat

Jonatan Díaz i Ksenia Korobchanskaya
A1
dimarts i dijous de 20:30 a 21:45 (adults mitjà-alt)
Jonatan Díaz i Claudia Iglesias
A2
dilluns de 20:15 a 21:45 i dimecres de 20:30 a 21:45(adults mitjà-alt)
Jonatan Díaz
A3
dilluns, dimecres i divendres de 16:15 a 17:45 (adults avançat)
Jonatan Díaz
A3
dimarts i dijous de 16:00 a 17:30 (adults avançat)
Arantxa Regué
P-A3
dilluns i dimecres de 17:45 a 18:15 (puntes adults avançats)

CLÀSSIC Superior

Jonatan Díaz
S
dilluns, dimecres i divendres de 11:00 a 12:30 (adults superior)
Jonatan Díaz
S
dimarts i dijous de 10:15 a 11:45 (adults superior)

VARIACIONS CLÀSSIC SUPERIOR

Jonatan Díaz

VS

dimarts i dijous de 14:45 a 16:00

FORMACIÓ PROFESSIONAL

Díaz, Iglesias, Regué, Sabaté i professors convidats

FA

de dilluns a divendres, 12 cl. setmana (a partir de 14a. amb bon nivell tècnic)

Díaz, Iglesias, Vilalta i professors convidats

FM

de dilluns a dijous, 10 cl. setmana (a partir de 12a. amb bon nivell tècnic)

ADULTS PRINCIPIANTS, clàssic + elasticitat

Clara Granados

AP

dimarts i dijous  de 15:30 a 16:30 + 16:30 a 17:00

ADULTS NIVELL MITJÀ

Jonatan Díaz

AM

dilluns i dimecres 14:30 a 16:00
divendres 9:30 a 11:00

PUNTES, VARIACIONS I REPERTORI

Ksenia Korobchanskaya

CR

dissabtes de 9:30 a 11:30

CONTEMPORANI

Claudia Iglesias
CT-1
dimecres de 19:00 a 19:45
Claudia Iglesias
CT-2
dimecres de 19:45 a 20:15
Claudia Iglesias
CT-3
divendres de 19:00 a 20:00
Claudia Iglesias
CT-4
divendres de 20:00 a 21:00
Claudia Iglesias
CT-5
divendres de 16:00 a 17:15
Claudia Iglesias
CT-6
dilluns i dimecres de 16:00 a 17:15

ELASTICITAT

Mercedes Biel
EL1
dilluns de 18:30 a 19:15
Carlota Vilalta
EL2
dimarts de 18:30 a 19:15
Jonatan Díaz
EL3
dimarts de 19:30 a 20:15
Carlota Vilalta
EL4
dimecres de 18:15 a 19:00
Mercedes Biel
EL5
dijous de 18:30 a 17:15
Jonatan Díaz
EL6
dijous de 19:30 a 20:15
Clara Granados
EL7
divendres de 17:30 a 18:15
Clara Granados
EL8
divendres de 18:15 a 19:00
Clara Granados
EL9
divendres de 20:00 a 20:45

BALL ESPANYOL

Mercedes Biel
E1
divendres de 17:30 a 18:30
Arantxa Regué
E2
divendres de 17:30 a 18:30
Mercedes Biel
E3
divendres de 18:30 a 19:30
Arantxa Regué
E4
divendres de 18:30 a 19:30
Arantxa Regué
E5
divendres de 19:30 a 20:30
Arantxa Regué
E6
divendres de 20:30 a 21:30

CASTANYOLES, primer i cinquè curs

Eulàlia Camps

CS1 – CS5

divendres de 17:30 a 19:30 i de 19:45 a 20:45

FLAMENC monogràfics trimestrals, “guitarra i cante en vivo”

Isabel Ruíz de Villa

F

dimecres de 14:00 a 15:15 (“TANGOS”, “BULERIAS”, “ALEGRIAS”)

SEVILLANES i FLAMENC

Arantxa Regué

FES-1

dilluns de 20:15 a 21:15

Arantxa Regué

FES-2

dimecres de 20:30 a 21:30

JAZZ

Mercedes Biel

J1

dilluns de 17:30 a 18:15 (fins 8a.)

Mercedes Biel

J2

dimecres de 19:15 a 20:00 (fins 10a.)

Mercedes Biel

J3

dimecres de 18:15 a 19:00 (fins 12a.)

Mercedes Biel

J4

dimecres de 19:15 a 20:00 (fins 12a.)

Beatríz Sabaté

J5

dimarts i dijous de 18:15 a 19:00 (a partir de 12a.)

VIDEO-CLIP REPERTORI

Beatriz Sabaté

VR

dimarts de 20:15 a 21:15

“ROYAL ACADEMY OF DANCE” preparació exàmens

Àngels Forés

RAD

horaris a definir segons alumnes i nivells

BALL DE SALÓ

Ildefons Vilanova

matins, migdia o vespre, horaris a definir segons alumnes

IOGA

Marta Fanés
Y

dilluns i dimecres de 9:45 a 11:00
dimarts de 20:30 a 21:30